follower of Duccio di Buoninsegna, Madonna Rucellai; altarpiece Virgin and Child
1.200,-
54 delen tegeltableau
1.700,-
Aubusson wandkleed, Frankrijk 17de eeuw
12.000,-
Cello, Aubert Lutherie a Mirecourt
4.000,-
Opaline 12-light colored crystal Venetian hanging lamp
Opaline 12-lichts gekleurde kristallen Venetiaanse hanglamp met blauw/roze kappen en 30 kristallen staande en hangende veren, Italië, h. 110 cm.
Vriendschapsglas met randgravure
1.300,-
Porseleinen geribde gemberpot, gedecoreerd in blauw met zotjes in medaillions
Porseleinen vaas , China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
3 porseleinen famille verte koppen en schotels, Tongzi
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, 10de eeuw
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,-
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha, Java 8e/9e eeuw
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha in meditatie houding, Java Indonesië mogelijk 8e-9e eeuw/ later, hoogte 13 cm. Niet getest
Stel grote bronzen ganze, Japan Meiji periode
Lot van 6 diverse Batiks
Lot van 6 diverse Batiks waaronder een Sarong en een hoofddoek, Java, eerste kwart 20e eeuw
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.
Wilhelm Lehmbruck, Meisjeshoofd met lange nek, brons
Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)
3.400,-