Grand Piano, Bechstein L,
Vleugel, Bechstein L, genummerd: 162181, in zwart hoogglans kast, h. 100, br. 145, d. 175 cm. Hierbij pianokruk.
3.600,-
Walnut table with 2 extendable sides
Silk carpet, Qum Persia
Zijden tapijt polychroom gedecoreerd met dieren vogels en planten, Qum Perzië, 20e eeuw, 280 x 180 cm.
Heavy oak tree trunk garden bench
Zware eiken boomstamtuinbank, h. 89, br. 185, d. 70 cm.
Oak table with parquetry inlaid top
Eiken tafel met parqueterie ingelegd blad op 6 gedraaide poten verbonden door plateau, h. 78, br. 250, d. 103 cm.
Oak Renaissance pilaster cupboard
5.500,-
Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800
5.500,-