Wouter Verschuur, Figuren op de paardemarkt
Kunstenaar: Wouter Verschuur (1812-1874)
Jacob van Strij. Figuren in landschap
Figuren in landschap, gesigneerd rechts onder J. van Strij, inkt tekening, 35 x 51 cm.
2.200,-
Woman in front of a mirror at a dressing table, signed l.l.,
Vrouw voor spiegel aan toilettafel, gesigneerd l.o., doek 97 x 77 cm.
Kunstenaar: Marius J Richters (1878-1955)
Co Breeman, 'Oude windmolen'
Kunstenaar: Co Breman (1865-1938)
14.000,-
Pieter Haaxman, Figuren op marmeren tuinbank
Figuren op marmeren tuinbank in het park vergezeld door jachthond, gesigneerd rechtsonder, paneel, 31 x 58 cm.
Kunstenaar: Pieter Haaxman (1854-1937)
10.000,-
Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht
Kunstenaar: Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)
Nicolaas Martines Wijdoogen. Strandgezicht
Kunstenaar: Nicolaas Martines Wijdoogen (1824-1898)
2.000,-
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.